Súťaž časopisu Pekné bývanie

Zapojte sa do našej súťaže a vyhrajte gril či predplatné časopisu Záhrada!

Ako súťažiť?

Stačí, ak si najneskôr do 15. 6. 2020 predplatíte časopis Pekné bývanie minimálne na jeden rok a budete automaticky zaradení do žrebovania o kvalitný plynový gril Weber alebo o jedno z predplatných obľúbeného časopisu Záhrada.
Mená výhercov nájdete v časopise Pekné bývanie č. 08/2020.

Čo môžete vyhrať?

» 1× plynový gril spirit II E-320 GBS
Zmestí sa aj do menších priestorov. Má tri horáky, je vybavený patentovaným systémom Flavorizer ® a liatinovými grilovacími roštmi, ktoré sú smaltované porcelánom. Pri grilovaní vzniká rovnomerný žiar po celej grilovacej ploche, tuk odkvapkáva do určených misiek, a teda nedochádza k šľahaniu plameňov a pripaľovaniu pokrmov. Vďaka tomuto systému vzniká aj grilovacia aróma známa z grilov na drevené uhlie.
www.wgrills.sk

» 10× ročné predplatné časopisu Záhrada
Máte záhradu, terasu či balkón? Časopis Záhrada vám poradí, ako si ich zveľadiť, aby vám dlhé roky prinášali len radosť. Časopis je plný pracovných postupov krok za krokom a podrobných návodov, vďaka ktorým bude pre vás záhrada príjemným relaxom. Nájdete tu množstvo praktických tipov, s ktorými ľahko zvládnete starostlivosť o ovocie, zeleninu, trávnik, kvetinové záhony, bylinky či ovocné stromy. Jednotlivé pracovné postupy vytvárajú a dokumentujú skúsení odborníci. Obsah každého čísla je doplnený prehliadkami vydarených záhradných realizácií.

PB_predplatitelska_sutaz_202004_OK_web

Podrobné podmienky súťaže nájdete na stránke www.doma.sk

Späť do obchodu